Napsal Karolína Krainová
Nábor nových hráček
Hledáme pohybově nadaná děvčata ve věku od 7 až 10 let… 

Hlavní motto trenéra: Hrajeme si bez míče i s míčem.
Hlavní motto hráče: Míč je můj kamarád. 

Proč zrovna házená?

 1. Čtyři sporty v jednom
  Házená je kombinací 4 sportů (atletiky, gymnastiky, úpolového a  míčového sportu).
 2. Vhodné pro všechny typy postav
  Hráčka není omezená fyzickými parametry. Na některých postech je preferovaná rychlost jinde obratnost, výška, síla. Dokáže se uplatnit jak malá, tak velká hráčka.
 3. Jak vedeme naše svěřenkyně
  Na trénincích minižaček hráčky učíme hravou formou koordinaci, spolupráci, zodpovědnost, rozhodování, být nesobecká a vždy ku prospěchu celého týmu, umět vyhrávat i prohrávat, mít radost ze sportu a pohybu všeobecně.
 4. Soutěže a turnaje
  Zúčastňujeme se soutěže 5+1, kde je kladen větší důraz na fyzickou zdatnost a spolupráci. Jezdíme také na turnaje miniházené 4+1, které se hrají zábavnou formou na menším hřišti. Na těchto akcích nejde ani tak o výsledek jako o to, naučit se základům házené a o zábavu. Jak víte, v házené se neustále něco děje.
 5. Je finančně náročná?
  Jedná se o levnější, finančně méně náročný sport. Potřebujete pouze boty na běhání a sportovní oblečení, co by měl mít každý doma.

  Nábor probíhá celoročně. Stačí přijít na kterýkoliv trénink, vzít si s sebou sportovní oblečení a vyzkoušet si to. (po 17-18 ZŠ U Studny nebo jiný den). Rozpis tréninku naleznete na stránkách v kategorii minižačky. 

 

TĚŠÍME SE NA NOVÉ HRÁČKY !!!