Přečtete si články, které Vás zajímají

Napsal Lada Wojaczková

Nadační městečko

Oddíl házené TJ Sokol Karviná se v sobotu 18.9. zapojil do akce "Letem světem", která byla součástí Hornické slavnosti 2021 v Parku B. Němcové v Karviné – Fryštátě, kterou připravila Nadace OKD

nadacni mestecko     .nadacni mestecko 2

Napsal Lucie Franková

Sokolské přebory

Ve středu 17.11.2021 se družstvo minižaček Karviná zúčastnilo Sokolských přeborů v Praze.

Některé holky byly v Praze poprvé, takže nechyběl ani zážitek z ranního vlaku či cestování metrem do Kobylis. I přes velmi brzký ranní budíček bojovaly statečně. Utkaly se například s týmy Kobylisy, Maloměřice nebo Kostelec nad Labem. Přestože některé holky hrají pouze pár měsíců, ukázaly velkou bojovnost, ať už proti klukům nebo holkám, a umístily se na krásném 5. místě.

Napsal Lada Wojaczková

Spojení srdcí pokračuje

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za finanční příspěvek Nadace OKD , díky kterému jsme mohli zorganizovat sportovní den pro náš oddíl házené a děti z DD Srdce. Jsme rádi, že spolupráce s Nadací stále trvá a prohlubuje se. 

 

  

Napsal Lada Wojaczková

Soustředění 2021

Velké poděkování patří Nadaci OKD, která také v letošním roce částečně finančně podpořila projekt našeho oddílu TJ Sokol Karviná. Na začátku srpna proběhlo společné letní soustředění týmů minižaček, mladších a starších žaček a dorostenek.

Napsal Lada Wojaczková

Český pohár - 1.kolo

Novou soutěžní sezónu 2021/2022 odstartovalo první utkání žen 1.kolem ČP, kdy sokolky Karviné nastoupily proti rivalkám z Bohumína.

Utkání skončilo vítězstvím soupeře, který tak postoupil do 2.kola.