Napsali o nás

Kolaps házenkářek v domácím poháru

Karviná – Druholigové házenkářky Karviné si na startu nové sezony zahrály pohárové utkání ve Velké Bystřici. Ačkoliv v poločase vedly o šest branek, nakonec stihly ještě prohrát.

Družstvo letos znovu povede známý trenér Jaroslav Hudeček, asistentkou mu bude nejzkušenější a stále ještě aktivní hráčka Olga Klosová, nejlepší střelkyně týmu v tomto pohárovém utkání.
Podmínky ve Velké Bystřici jsou svým způsobem specifické. Hraje se na tartanovém povrchu, kde bývalo venkovní hřiště. „To je tam prakticky pořád, akorát je svépomocí zastřešené. Funkcionáři klubu se tam sice snaží celé hřiště ozdít, ale stále to připomíná spíš venkovní podmínky," objasňoval trenér Hudeček.

více informací na:

http://karvinsky.denik.cz/ostatni_region/kolaps-hazenkarek-v-domacim-poharu-20120915.html


Ženy vyhrály, dorostenky s debaklem

Karviná – Další kolo druhé ligy házenkářek přineslo vítězství hráček Sokola nad brněnskými Bohunicemi. Naopak karvinské dorostenky nestačily na favorita ligy z Olomouce.

 

Sokolky se konečně pomalu dostávají do správné provozní teploty. Po dvou porážkách přišla druhá výhra v řadě a v tomto trendu by hráčky chtěly vydržet. „Holky dosud nehrály špatně. V souboji s Tatranem se přesvědčily, že mají na to se poprat se o třetí příčku v soutěži,“ poznamenal trenér družstva Pavel Wilczek.

více informací na:

http://karvinsky.denik.cz/ostatni_region/20111021karvina-hazena-zeny.html


 

Kategorie: